1711537734 ABDde yanan evde mahsur kalan 2 kopek ilk yardimla kurtarildi

ABD’de yanan evde mahsur kalan 2 köpek, ilk yardımla kurtarıldı

Florida eyaletinde yangın ihbarı alan itfaiye ve polis, yanan evin içinde baygın bulduğu 2 köpeği ilk yardım uygulaması ile hayata döndürdü.


DHA

ABD’nin Florida eyaletinde yangın ihbarı alan itfaiye ve polis, yanan evin içindeki iki köpeği baygın halde buldu. Ekipler, ilk yardım müdahalesi yaptığı iki köpeği hayata döndürdü ancak evde kapalı kalan diğer iki köpek, bir kedi kurtarılamadı. Ekiplerin müdahalesi, polisin vücut kamerasına yansıdı.

Köpekler ilk yardımla kurtarıldı

Florida yetkilileri, olayın 20 Mart’ta meydana geldiğini belirterek polisin vücut kamerası görüntüleriyle birlikte şu açıklamayı yaptı:

Polisler geldiğinde içeride hayvanların olduğunu öğrendiler. Memur Branaum ön kapıyı tekmeleyerek açtı ve itfaiyeciler tepkisiz iki köpeği evden uzaklaştırdı. Branaum ve itfaiye ekibi, köpeklere ilk yardım uyguladı ve her ikisine de bilinçleri açılana kadar oksijen sağladı. İki köpek ve bir kedinin daha bulunduğu tespit edildi ancak hayat kurtarma çabaları sonuç vermedi.

ABDde yanan evde mahsur kalan 2 kopek ilk yardimla kurtarildi1711537732 254 ABDde yanan evde mahsur kalan 2 kopek ilk yardimla kurtarildi1711537732 94 ABDde yanan evde mahsur kalan 2 kopek ilk yardimla kurtarildi Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir